Készült: 2019.07.16.07:39:10 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Lázár János (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
18567/2 Egyes agrárszabályozási tárgyú törvényeknek az általános közigazgatási rendtartásról szóló törvénnyel összefüggő és más célú módosításáról Lázár János (Fidesz) 2017.11.29
12695/2 Egyes törvények honvédelmi kérdésekkel összefüggő módosításáról Lázár János (Fidesz) 2016.11.10
10534/3 A Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről szóló 2015. évi C. törvény módosításáról Lázár János (Fidesz) 2016.05.12
4730/269 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Lázár János (Fidesz) 2015.05.29
4730/62 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Lázár János (Fidesz) 2015.05.28
4730/61 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Lázár János (Fidesz) 2015.05.28
1914/13 Az üzletek nyitva tartásáról Szatmáry Kristóf (Fidesz), Lázár János (Fidesz) 2014.12.04
1794/203 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről Lázár János (Fidesz) 2014.11.20
1794/202 Magyarország 2015. évi központi költségvetéséről Lázár János (Fidesz) 2014.11.20
135/9 Egyes törvényeknek a Magyarország minisztériumainak felsorolásáról szóló törvénnyel összefüggő módosításáról Lázár János (Fidesz) 2014.05.27
135/3 Egyes törvényeknek a Magyarország minisztériumainak felsorolásáról szóló törvénnyel összefüggő módosításáról Lázár János (Fidesz) 2014.05.26
106/7 Magyarország minisztériumainak felsorolásáról Lázár János (Fidesz) 2014.05.15
106/3 Magyarország minisztériumainak felsorolásáról Lázár János (Fidesz) 2014.05.12