Készült: 2019.07.21.13:53:29 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Lázár János (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10875/13 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2009.11.02
10875/12 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2009.11.02
10875/11 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2009.11.02
10875/10 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2009.11.02
10875/9 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2009.11.02
10875/8 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2009.11.02
10875/7 A fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.11.02
10874/6 A Magyar Honvédség hivatásos és szerződéses állományú katonáinak jogállásáról szóló 2001. évi XCV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz) 2009.11.03
10554/1150 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Fülöp István (Fidesz), Dr. Horváth Zsolt (Fidesz), Dr. Kerényi János (Fidesz), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Balla György (Fidesz), Babák Mihály (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Mádi László (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Schmidt Ferenc (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP), Dr. Kovács Zoltán (Fidesz), Dr. Bácskai János (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Meggyes Tamás (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Dr. Tilki Attila (Fidesz), Tasó László (Fidesz), Vigh László (Fidesz), Nógrádi László (KDNP), Balla Mihály (Fidesz), Dr. Gógl Árpád (Fidesz), Dr. Gruber Attila (Fidesz), Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz) és 95 képviselő társa. 2009.10.09
10554/484 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.10.08
10554/483 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.10.08
10554/482 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.10.08
10554/481 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.10.08
10554/480 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.10.08
10554/479 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.10.08
10554/460 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2009.10.08
10019/1 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.06.18
9555/16 A közbiztonság és a közrend védelmében, illetve fenntartásában közreműködő szervezetekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.05.26
9555/15 A közbiztonság és a közrend védelmében, illetve fenntartásában közreműködő szervezetekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.05.26
9555/14 A közbiztonság és a közrend védelmében, illetve fenntartásában közreműködő szervezetekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.05.26
9555/13 A közbiztonság és a közrend védelmében, illetve fenntartásában közreműködő szervezetekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.05.26
9555/12 A közbiztonság és a közrend védelmében, illetve fenntartásában közreműködő szervezetekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.05.26
9555/11 A közbiztonság és a közrend védelmében, illetve fenntartásában közreműködő szervezetekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.05.26
8875/1 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz) 2009.02.17
8414/1 A jövedéki adóról és a jövedéki termékek forgalmazásának különös szabályairól szóló 2003. évi CXXVII. törvény módosításáról Vigh László (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Szatmáry Kristóf (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz) 2009.01.29
6769/12 A külföldre utazásról szóló 1998. évi XII. törvény és a külföldre utazásra felhasználható más okmányokkal kapcsolatos szabályozásra vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2008.12.12
6571/439 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2008.12.01
6571/51 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2008.11.07
6571/50 A Magyar Köztársaság 2009. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2008.11.07
6133/6 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetésének végrehajtásáról Dr. Lázár János (Fidesz), Karsai Péter (MDF), Keleti György (MSZP), Básthy Tamás (KDNP), Dr. Molnár Lajos (SZDSZ) 2008.09.23
4177/10 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz) 2007.11.13
4177/9 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz) 2007.11.13
4177/8 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz) 2007.11.13
4177/7 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz) 2007.11.13
4177/6 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz) 2007.11.13
4177/5 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz) 2007.11.13
4177/4 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz) 2007.11.13
4177/3 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz) 2007.11.13
4177/2 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz) 2007.11.13
3860/865 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz) 2007.12.04
3860/864 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz) 2007.12.04
3860/848 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Horváth István (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Dr. Zombor Gábor (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz) 2007.12.04
3860/496 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Áder János (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), Dr. Aszódi Pál (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz) és 110 képviselő társa. 2007.10.30
3860/495 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), Dr. Aszódi Pál (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) és 109 képviselő társa. 2007.10.30
3860/494 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Áder János (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz), Dr. Aszódi Pál (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz) és 108 képviselő társa. 2007.10.30
3860/493 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Semjén Zsolt (KDNP), Dr. Ángyán József (Fidesz), Bagi Béla (Fidesz), Balla György (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Balogh József (Fidesz), Dr. Balsai István (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Bebes István (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Bernáth Ildikó (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Bíró Ildikó (Fidesz), Borsos József (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz), Császár Antal (Fidesz), Cseresnyés Péter (Fidesz), Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz), Czerván György (Fidesz), Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Czomba Sándor (Fidesz), Dr. Dancsó József (Fidesz), Demeter Ervin (Fidesz), Dr. Deutsch-Für Tamás (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Dr. Áder János (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Ékes Ilona (Fidesz), Ékes József (Fidesz), Erdős Norbert (Fidesz), Farkas Flórián (Fidesz), Farkas Sándor (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) és 109 képviselő társa. 2007.10.30
3860/293 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2007.10.30
3860/292 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz), Nyitray András (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz) 2007.10.30
3860/291 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz), Nyitray András (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz) 2007.10.30
3860/290 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz), Nyitray András (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz) 2007.10.30
3860/106 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/105 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/104 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/103 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/102 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/101 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/100 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/99 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/98 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/97 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/96 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/95 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/94 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/93 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/92 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/91 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/90 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/89 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
3860/88 A Magyar Köztársaság 2008. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.10.30
2916/27 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2007.05.30
2916/26 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2007.05.30
2916/25 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2007.05.30
2916/24 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2007.05.30
2916/23 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2007.05.30
2916/22 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2007.05.30
2916/21 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz), Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2007.05.30
2173/1 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Balog Zoltán (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Kontrát Károly (Fidesz) 2007.02.26
1917/36 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény és más büntetőjogi tárgyú törvények módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.02.27
1917/25 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény és más büntetőjogi tárgyú törvények módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2007.02.15
1719/1 A területfejlesztésről és a területrendezésről szóló 1996. évi XXI. törvény módosításáról Szűcs Lajos (Fidesz), Bányai Gábor (Fidesz), Becsó Zsolt (Fidesz), Bencsik János (Fidesz), Domokos László (Fidesz), Fülöp István (Fidesz), Dr. Gyimesi Endre (Fidesz), Dr. Hargitai János (KDNP), Horváth István (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Manninger Jenő (Fidesz), Dr. Ódor Ferenc (Fidesz), Rácz Róbert (Fidesz), Dr. Szakács Imre (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Zombor Gábor (Fidesz) 2006.12.18
1375/58 Az egészségügyi ellátórendszer fejlesztéséről Dr. Lázár János (Fidesz) 2006.11.28
1145/165 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz) 2006.11.18
1145/164 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz) 2006.11.18
1145/163 A Magyar Köztársaság 2007. évi költségvetéséről Dr. Lázár János (Fidesz), Varga Mihály (Fidesz), Csampa Zsolt (Fidesz) 2006.11.18
888/1 A 2006. augusztus 20-i nemzeti ünnepen történt halálos tömegszerencsétlenség okait és felelőseit vizsgáló országgyűlési vizsgálóbizottság létrehozásáról Dr. Navracsics Tibor (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz) 2006.08.28
826/55 A géntechnológiai tevékenységről szóló 1998. évi XXVII. törvény módosításáról Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Dr. Lázár János (Fidesz), Dr. Ángyán József (Fidesz) 2006.11.06
652/3 Az országgyűlési képviselők tiszteletdíjáról, költségtérítéséről és kedvezményeiről szóló 1990. évi LVI. törvény módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2006.07.17
366/11 A közszférában foglalkoztatottak jogviszonyáról szóló törvények módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2006.07.04
366/10 A közszférában foglalkoztatottak jogviszonyáról szóló törvények módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2006.07.04
366/9 A közszférában foglalkoztatottak jogviszonyáról szóló törvények módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2006.07.04
366/8 A közszférában foglalkoztatottak jogviszonyáról szóló törvények módosításáról Dr. Lázár János (Fidesz) 2006.07.04