Készült: 2019.07.19.17:24:11 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Kerényi János (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/4206 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Font Sándor (MDF), Dr. Kerényi János (Fidesz) 2001.04.13
T/2954 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról szóló 1997. évi CXXI. törvény módosításáról Font Sándor (MDF), Dr. Kerényi János (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Tállai András (Fidesz), Schmidt Ferenc (Fidesz) 2000.07.27
H/2356 A szőlő és bortermelők adminisztrációs kötelezettségeinek egyszerűsítéséről Zsikla Győző (FKGP), Dr. Kerényi János (Fidesz), Dr. Fazekas Sándor (Fidesz), Koncz Ferenc (Fidesz) 2000.03.03
T/991 A fogyasztási adóról és a fogyasztói árkiegészítésről szóló 1991.évi LXXVIII. törvény módosításáról Dr. Kerényi János (Fidesz), Font Sándor (MDF) 1999.03.18