Készült: 2019.07.22.00:22:47 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Bartos Mónika (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
12721/4 Az egyes klímapolitikai és zöld gazdaság fejlesztési tárgyú törvények módosításáról Bartos Mónika (Fidesz) 2016.11.10
12721/3 Az egyes klímapolitikai és zöld gazdaság fejlesztési tárgyú törvények módosításáról Bartos Mónika (Fidesz) 2016.11.10
10377/1055 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Bartos Mónika (Fidesz) 2016.05.12
4819/2 Az emisszió-kereskedelmi rendszer Magyar Államot megillető kvótabevételeinek megosztási és célzott felhasználási szabályainak módosításáról Bartos Mónika (Fidesz) 2015.06.11