Készült: 2019.07.20.18:55:36 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Balla Mihály (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
8165/5 A muzeális intézményekről, a nyilvános könyvtári ellátásról és a közművelődésről szóló 1997. évi CXL. törvény módosításáról Balla Mihály (Fidesz) 2012.09.18
3589/11 Az alacsony keresetű munkavállalók bérének emelését ösztönző egyes törvények módosításáról Rogán Antal (Fidesz), Koszorús László (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz), Balla Mihály (Fidesz), Ágh Péter (Fidesz), Pálffy István (KDNP) 2011.07.05
1545/5 A konzuli védelemről szóló 2001. évi XLVI. törvény módosításáról Balla Mihály (Fidesz) 2010.11.11
1498/364 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Balla Mihály (Fidesz) 2010.11.18