Készült: 2019.07.20.10:48:12 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10102/20 A nemzetbiztonsági ellenőrzés új szabályainak megállapításáról Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) 2013.04.22
7675/42 A településfejlesztéssel, a településrendezéssel és az építésüggyel összefüggő egyes törvények módosításáról Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) 2012.08.24
4865/15 A polgárőrségről és a polgárőri tevékenység szabályairól Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) 2011.11.08
4864/516 A helyi önkormányzatokról Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) 2011.11.24
4864/515 A helyi önkormányzatokról Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) 2011.11.24
4864/514 A helyi önkormányzatokról Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) 2011.11.24
4662/91 Egyes adótörvények és azzal összefüggő egyéb törvények módosításáról Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) 2011.10.26
1376/62 Az adó- és járuléktörvények, a számviteli törvény és a könyvvizsgálói kamarai törvény, valamint az európai közösségi jogharmonizációs kötelezettségek teljesítését célzó adó- és vámjogi tárgyú törvények módosításáról Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz) 2010.11.15