Készült: 2019.07.19.11:29:11 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Simon Róbert Balázs (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
8343/4 A 2017. év Arany János Emlékévvé nyilvánításáról Simon Róbert Balázs (Fidesz) 2016.02.16
5143/4 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról, valamint az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról szóló 2011. évi CLXXV. törvény módosításáról Simon Róbert Balázs (Fidesz) 2015.06.19
4891/3 A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény, és ezzel összefüggésben egyes törvények módosításáról Simon Róbert Balázs (Fidesz) 2015.06.11
4730/430 Magyarország 2016. évi központi költségvetéséről Simon Róbert Balázs (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz) 2015.05.29
4476/5 A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény módosításáról Simon Róbert Balázs (Fidesz) 2015.04.30
4475/35 A szakképzésről szóló 2011. évi CLXXXVII. törvény, a felnőttképzésről szóló 2013. évi LXXVII. törvény és az azokkal összefüggő tárgyú törvények módosításáról Dr. Vinnai Győző (Fidesz), Simon Róbert Balázs (Fidesz) 2015.04.30
2085/34 A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény módosításáról Simon Róbert Balázs (Fidesz), Kucsák László (Fidesz), Halász János (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz) 2014.11.27
2085/31 A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény módosításáról Simon Róbert Balázs (Fidesz), Kucsák László (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Halász János (Fidesz) 2014.11.27
2085/30 A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény módosításáról Simon Róbert Balázs (Fidesz), Kucsák László (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Halász János (Fidesz) 2014.11.27
2085/28 A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény módosításáról Simon Róbert Balázs (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Halász János (Fidesz) 2014.11.27
156/9 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Simon Róbert Balázs (Fidesz) 2014.06.19