Készült: 2019.07.23.20:56:00 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Gyüre Csaba (Jobbik)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
H/13085 A magyar termőföld tulajdonjogának megszerzésére vonatkozó moratórium meghosszabbításáról Vona Gábor (Jobbik), Balczó Zoltán (Jobbik), Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Hegedűs Lorántné (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Suhajda Krisztián (Jobbik), Varga Géza (Jobbik) 2013.11.18
T/12733 A választással kapcsolatos visszaélések megakadályozása érdekében szükséges törvénymódosításokról Dúró Dóra (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Bana Tibor (Jobbik), Hegedűs Lorántné (Jobbik), Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik), Szabó Gábor (Jobbik) 2013.10.14
K/12648 Kik laknak a bicskei menekülttáborban? Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) 2013.10.08
T/10484 Magyarország Alaptörvényének ötödik módosítása Vona Gábor (Jobbik), Murányi Levente (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Hegedűs Lorántné (Jobbik), Szilágyi György (Jobbik), Szávay István (Jobbik), Baráth Zsolt (Jobbik) 2013.03.20
T/9778 Az áramlopás megakadályozás érdekében szükséges egyes büntető tárgyú törvénymódosításokról Bertha Szilvia (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) 2013.01.21
T/9432 Az általános forgalmi adóról szóló 2007. évi CXXVII. törvény módosításáról Dr. Apáti István (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Dr. Kiss Sándor (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Z. Kárpát Dániel (Jobbik)
2012.12.17.: Ferenczi Gábor (Jobbik)
2012.12.11
T/9059 Az általános forgalmi adóról szóló 2007. évi CXXVII. törvény módosításáról Dr. Apáti István (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Dr. Kiss Sándor (Jobbik), Ferenczi Gábor (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Sneider Tamás (Jobbik), Mirkóczki Ádám (Jobbik)
2012.11.12.: Balla Gergő (Jobbik), Egyed Zsolt (Jobbik), Kulcsár Gergely (Jobbik), Varga Géza (Jobbik), Rubi Gergely (Jobbik)
2012.11.09
H/8783 Magyarországnak az Európai Unióhoz történt csatlakozásáról szóló szerződése módosításának kezdeményezéséről Vona Gábor (Jobbik), Balczó Zoltán (Jobbik), Varga Géza (Jobbik), Magyar Zoltán (Jobbik), Z. Kárpát Dániel (Jobbik), Bana Tibor (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) 2012.10.15
H/8156 A hagyományőrző eszközök kulturális rendezvényeken történő viseléséről és használatáról Mirkóczki Ádám (Jobbik), Novák Előd (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Pörzse Sándor (Jobbik) 2012.08.17
T/5893 Magyarország Alaptörvényének módosításáról Balczó Zoltán (Jobbik), Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) 2012.02.14
H/5387 A Magyar Köztársaság Országgyűlésének Házszabályáról szóló 46/1994. (IX. 30) OGY határozat módosításáról Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik) 2011.12.23
H/5386 A Magyar Köztársaság Országgyűlésének Házszabályáról szóló 46/1994. (IX. 30) OGY határozat módosításáról Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik) 2011.12.23
I/4092 Csak a tisztánlátás végett Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) 2011.09.13
I/2454 Meddig lesz még ingyenes az áram bizonyos cigány családok számára? Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) 2011.02.21
T/1696 A személyi jövedelemadó meghatározott részének az adózó rendelkezése szerinti felhasználásáról szóló 1996. évi CXXVI. törvény módosításáról Bertha Szilvia (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Szabó Gábor (Jobbik), Volner János (Jobbik) 2010.11.15
T/1239 Az Alkotmánybíróságról szóló 1989. évi XXXII. törvény módosításáról Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Volner János (Jobbik) 2010.09.30
T/1169 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Hegedűs Tamás (Jobbik), Pörzse Sándor (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) 2010.09.13
A/526 Ki jelenti a valódi nemzetbiztonsági kockázatot? Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) 2010.06.28
H/432 A lakástulajdonosok kilakoltatás elleni védelmével kapcsolatos feladatokról Baráth Zsolt (Jobbik), Dr. Gyüre Csaba (Jobbik), Sneider Tamás (Jobbik), Dr. Staudt Gábor (Jobbik), Szabó Gábor (Jobbik), Szilágyi György (Jobbik), Vágó Sebestyén (Jobbik) 2010.06.21
I/411 Mit kíván tenni a Kormánya annak érdekében, hogy a bajba jutott hitelesek további kilakoltatását megakadályozza? Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) 2010.06.16