Készült: 2019.07.19.23:49:30 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Potápi Árpád János (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3690/222 A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény, valamint egyéb törvények módosításáról Dr. Hargitai János (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz) 2001.03.09
3690/221 A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény, valamint egyéb törvények módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Hargitai János (Fidesz) 2001.03.09
3122/606 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz) 2000.12.05
3122/582 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Koppánné Dr. Kertész Margit (FKGP) 2000.12.05
3122/490 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Mádi László (Fidesz), Font Sándor (MDF), Kékkői Zoltán József (FKGP), Potápi Árpád (Fidesz) 2000.11.10
3122/96 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Dr. Hargitai János (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz) 2000.10.20
2367/10 A helyi önkormányzatok 2000. évi új címzett támogatásáról Dr. Braun Márton (Fidesz), Herbst János (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.04.14
2367/9 A helyi önkormányzatok 2000. évi új címzett támogatásáról Dr. Braun Márton (Fidesz), Herbst János (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz) 2000.04.14
1658/566 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Révész Máriusz (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz) 1999.11.12
1658/291 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Sáringer Gyula Ede (Fidesz) 1999.10.22
325/153 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Dr. Hargitai János (Fidesz), Körömi Attila (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Dr. Mikes Éva (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Braun Márton (Fidesz), Tóth Ferenc (Fidesz), Fehérvári Tamás (Fidesz), Herbst János (Fidesz), Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Várkonyi András (Fidesz), Mádi László (Fidesz) 1998.11.20