Készült: 2019.07.24.05:22:34 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Csöbör Katalin (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
1427/6 A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény módosításáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2014.11.05
132/8 Az egyes házszabályi rendelkezésekről szóló 10/2014. (II. 24.) OGY határozat módosításáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2014.05.26
59/2 A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény módosításáról Csöbör Katalin (Fidesz) 2014.05.10