Készült: 2019.07.16.11:27:52 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Bánki Erik (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
7039/8 Az egyes sportcélú ingatlanok tulajdoni helyzetének rendezéséről szóló 1996. évi LXV. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2012.05.29
6939/8 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2012.05.17
6577/22 A gyermekbarát igazságszolgáltatás megvalósulásához kapcsolódó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2012.04.16
6577/21 A gyermekbarát igazságszolgáltatás megvalósulásához kapcsolódó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2012.04.16
6577/20 A gyermekbarát igazságszolgáltatás megvalósulásához kapcsolódó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2012.04.16
6577/19 A gyermekbarát igazságszolgáltatás megvalósulásához kapcsolódó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2012.04.16
6577/18 A gyermekbarát igazságszolgáltatás megvalósulásához kapcsolódó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2012.04.16
6577/17 A gyermekbarát igazságszolgáltatás megvalósulásához kapcsolódó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2012.04.16
6577/16 A gyermekbarát igazságszolgáltatás megvalósulásához kapcsolódó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2012.04.16
6577/15 A gyermekbarát igazságszolgáltatás megvalósulásához kapcsolódó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2012.04.16
6387/8 A társasági adóról és az osztalékadóról szóló 1996. évi LXXXI. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2012.04.05
6387/7 A társasági adóról és az osztalékadóról szóló 1996. évi LXXXI. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz) 2012.04.03
6387/6 A társasági adóról és az osztalékadóról szóló 1996. évi LXXXI. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz) 2012.03.29
6044/91 A személyszállítási szolgáltatásokról Bánki Erik (Fidesz) 2012.04.03
6044/90 A személyszállítási szolgáltatásokról Bánki Erik (Fidesz) 2012.04.03
5839/2 A lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2012.02.13
5358/7 A lőfegyverekről és a lőszerekről szóló 2004. évi XXIV. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2012.02.14
5281/56 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Bánki Erik (Fidesz) 2011.12.22
5281/50 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Bánki Erik (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz) 2011.12.22
5281/49 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Bánki Erik (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz) 2011.12.22
5281/48 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Bánki Erik (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz) 2011.12.22
5281/47 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről Bánki Erik (Fidesz), Csizi Péter (Fidesz) 2011.12.22
5206/75 A víziközmű-szolgáltatásról Bánki Erik (Fidesz), Sebestyén László (Fidesz) 2011.12.20
5206/73 A víziközmű-szolgáltatásról Bánki Erik (Fidesz) 2011.12.15
4877/33 A sportról szóló 2004. évi I. törvény, valamint egyes további törvények sporttal kapcsolatos módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2011.12.02
4877/32 A sportról szóló 2004. évi I. törvény, valamint egyes további törvények sporttal kapcsolatos módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz) 2011.12.01
4877/31 A sportról szóló 2004. évi I. törvény, valamint egyes további törvények sporttal kapcsolatos módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2011.11.24
4857/113 Az egyes egészségügyi tárgyú törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2011.12.05
4857/112 Az egyes egészségügyi tárgyú törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2011.12.05
4856/130 A nemzeti köznevelésről Bánki Erik (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz) 2011.11.23
4365/593 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz) 2011.11.17
4365/592 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz) 2011.11.17
4365/464 Magyarország 2012. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz) 2011.11.02
4049/17 Az államháztartás stabilitását elősegítő egyes adótörvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2011.09.26
4049/16 Az államháztartás stabilitását elősegítő egyes adótörvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2011.09.26
4046/5 "Civitas Invicta" - Szigetvár, a leghősiesebb városról Bánki Erik (Fidesz), Lezsák Sándor (Fidesz), Pichler Imre László (Fidesz) 2011.10.11
3589/7 Az alacsony keresetű munkavállalók bérének emelését ösztönző egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2011.06.28
3376/12 A sport támogatásával összefüggő egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Dr. Seszták Miklós (KDNP), Csizi Péter (Fidesz), Hadházy Sándor (Fidesz) 2011.06.23
3376/11 A sport támogatásával összefüggő egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2011.06.16
2882/10 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Kovács Péter (Fidesz), Hadházy Sándor (Fidesz) 2011.05.18
2882/9 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2011.05.12
1923/13 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2010.12.22
1923/12 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2010.12.21
1923/10 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Szalay Ferenc (Fidesz), Borkai Zsolt (Fidesz) 2010.12.16
1498/697 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz) 2010.12.14
1498/696 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz) 2010.12.14
1498/695 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz) 2010.12.14
1498/520 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/519 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/518 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/517 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/516 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2010.11.26
1498/389 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz) 2010.11.18
1498/380 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Bánki Erik (Fidesz) 2010.11.18
573/43 Sporttal összefüggő egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2010.07.20
573/1 Sporttal összefüggő egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2010.07.02