Készült: 2019.07.18.05:37:38 Dinamikus lap

Pál Béla

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 MSZP 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2007.10.01. 2007.10.02.

Tisztségek
Tisztség tól ig
regionális fejlesztésért és felzárkóztatásért felelős politikai államtitkár 2004.10.04. 2006.06.08.
gazdasági és közlekedési minisztériumi politikai államtitkár 2003.07.01. 2004.10.03.
a Miniszterelnöki Hivatal politikai államtitkára 2002.05.27. 2003.06.30.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Veszprém megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Veszprém megye 7.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Veszprém megye 7.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Veszprém megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Veszprém megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság Tag 2013.03.04. 2014.05.05.
   Nyugdíj- és idősügyi albizottság
Tag 2013.03.11. 2014.05.05.
   Fogyatékossággal élők ügyeinek albizottsága
Tag 2013.03.11. 2014.05.05.
Oktatási, tudományos és kutatási bizottság Tag 2010.05.14. 2010.06.01.
Sport- és turizmusbizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Sport- és turisztikai bizottság Tag 2006.06.19. 2006.06.19.
Sport- és turisztikai bizottság Alelnök 2006.06.19. 2010.05.13.
1998-2002 Idegenforgalmi bizottság Tag 1998.06.25. 2001.02.13.
Idegenforgalmi bizottság Elnök 2001.02.13. 2002.05.14.
    Gyógy- és termálturizmus albizottság
Tag 1998.10.07. 2002.05.14.
   Kastélyok, kúriák, várak albizottság
Tag 2000.04.25. 2002.05.14.
Kulturális és sajtó bizottság Tag 1998.06.25. 2001.02.13.
   Millenniumi albizottság
Alelnök 1998.07.08. 2001.02.13.
1994-98 Kulturális és sajtó bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
Társadalmi szervezetek költségvetési támogatását előkészítő bizottság Tag 1994.12.27. 1998.06.17.
   Kulturális és művelődési társadalmi szervezeteket támogató albizottság
Elnök 1995.02.02. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 156 823
2006-2010 32 69
2002-2006 2 4
1998-2002 31 257

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 267 1  
2006-2010 25    
2002-2006 54    
1998-2002 77    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Veszprém Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
népművelő-könyvtáros szakos tanár Szombathelyi Berzsenyi Dániel Tanárképző Főiskola   1976
népművelő Szombathelyi Berzsenyi Dániel Tanárképző Főiskola   1978
szociológus Politikai Főiskola Politikai Szociológia 1987
human szervező Janus Pannonius Tudományegyetem Bölcsész 2000

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német társalgási