A megjelölt időszakban az Országgyűlés által választott, valamint más, vezető tisztséget betöltők között kereshet.
Készült: 2019.02.22.06:17:35 Dinamikus lap

Tisztségviselők

Paraméterek:
Dátum : 1990.05.23 - 2017.10.05
Miniszterelnök: Igen
Miniszterelnök-helyettes: Igen
Miniszter: Igen
Rendezettség: Név

Név Tisztség (-tól) (-ig)
Dr. Andrásfalvy Bertalan művelődési és közoktatási miniszter 1990.05.23. 1993.02.22.
Dr. Antall József miniszterelnök 1990.05.23. 1993.12.12.
Dr. Baja Ferenc környezetvédelmi és területfejlesztési miniszter 1994.07.15. 1998.07.07.
Bajnai Gordon önkormányzati és területfejlesztési miniszter 2007.07.01. 2008.05.14.
Bajnai Gordon nemzeti fejlesztési és gazdasági miniszter 2008.05.15. 2009.04.14.
Bajnai Gordon miniszterelnök 2009.04.14. 2010.05.24.
Bajnai Gordon miniszterelnök 2010.05.25. 2010.05.29.
Dr. Balázs Péter külügyminiszter 2009.04.16. 2010.05.29.
Balog Zoltán emberi erőforrások minisztere 2012.05.14. 2014.06.05.
Balog Zoltán emberi erőforrások minisztere 2014.06.06. 2018.05.17.
Dr. Balsai István igazságügy-miniszter 1990.05.23. 1994.07.14.
Dr. Bárándy Péter igazságügy-miniszter 2002.05.27. 2004.10.03.
Dr. Baráth Etele az európai ügyekért felelős tárca nélküli miniszter 2004.10.04. 2006.06.08.
Dr. Békesi László pénzügyminiszter 1994.07.15. 1995.02.28.
Dr. Bod Péter Ákos ipari és kereskedelmi miniszter 1990.05.23. 1991.12.09.
Bokros Lajos pénzügyminiszter 1995.03.01. 1996.02.29.
Dr. Boros Imre a PHARE program koordinációjáért felelős tárca nélküli miniszter 1998.07.08. 2002.05.26.
Dr. Boross Péter a polgári nemzetbiztonsági szolgálatokat irányító tárca nélküli miniszter 1990.07.19. 1990.12.21.
Dr. Boross Péter belügyminiszter 1990.12.22. 1993.12.21.
Dr. Boross Péter miniszterelnök 1993.12.21. 1994.07.14.
Dr. Botos Katalin tárca nélküli miniszter 1990.12.21. 1992.01.23.
Dr. Bozóki András nemzeti kulturális örökség minisztere 2005.02.14. 2006.06.08.
Burány Sándor foglalkoztatáspolitikai és munkaügyi miniszter 2003.03.03. 2004.10.03.
Dr. Chikán Attila gazdasági miniszter 1998.07.08. 1999.12.31.
Dr. Csehák Judit egészségügyi, szociális és családügyi miniszter 2002.05.27. 2003.09.14.
Dr. Csiha Judit a privatizációért felelős tárca nélküli miniszter 1996.10.29. 1998.07.07.
Dr. Csillag István gazdasági és közlekedési miniszter 2002.05.27. 2004.10.03.
Csizmár Gábor foglalkoztatáspolitikai és munkaügyi miniszter 2004.10.04. 2006.06.08.
Dr. Dávid Ibolya igazságügy-miniszter 1998.07.07. 2002.05.26.
Demeter Ervin a polgári nemzetbiztonsági szolgálatokat irányító tárca nélküli miniszter 2000.05.03. 2002.05.26.
Dr. Deutsch Tamás ifjúsági és sport miniszter 1999.01.01. 2002.05.26.
Dr. Draskovics Tibor pénzügyminiszter 2004.02.16. 2004.10.03.
Dr. Draskovics Tibor pénzügyminiszter 2004.10.04. 2005.04.24.
Dr. Draskovics Tibor a kormányzati igazgatás összehangolásáért felelős tárca nélküli miniszter 2007.07.01. 2008.02.18.
Dr. Draskovics Tibor igazságügyi és rendészeti miniszter 2008.02.19. 2009.04.15.
Dr. Draskovics Tibor igazságügyi és rendészeti miniszter 2009.04.16. 2009.12.14.
Dunai Imre ipari és kereskedelmi miniszter 1995.07.16. 1996.09.05.
Fazakas Szabolcs ipari, kereskedelmi és idegenforgalmi miniszter 1996.10.29. 1998.07.07.
Dr. Fazekas Sándor vidékfejlesztési miniszter 2010.05.29. 2014.06.05.
Dr. Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter 2014.06.06. 2018.05.17.
Dr. Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter 2010.05.29. 2011.12.14.
Dr. Fellegi Tamás Egyes nemzetközi pénzügyi szervezetekkel való kapcsolattartásért felelős tárca nélküli miniszter 2011.12.15. 2012.06.01.
Ficsor Ádám a polgári nemzetbiztonsági szolgálatokat irányító tárca nélküli miniszter 2009.04.16. 2009.09.13.
Fodor Gábor művelődési és közoktatási miniszter 1994.07.15. 1995.12.31.
Fodor Gábor környezetvédelmi és vízügyi miniszter 2007.05.07. 2008.04.30.
Dr. Fónagy János közlekedési és vízügyi miniszter 2000.12.01. 2002.05.26.
Dr. Forgács Imre igazságügyi és rendészeti miniszter 2009.12.15. 2010.05.29.
Dr. Für Lajos honvédelmi miniszter 1990.05.23. 1994.07.14.
Dr. Füzessy Tibor a polgári nemzetbiztonsági szolgálatokat irányító tárca nélküli miniszter 1992.06.18. 1994.07.14.
Dr. Gálszécsy András a polgári nemzetbiztonsági szolgálatokat irányító tárca nélküli miniszter 1990.12.21. 1992.02.29.
Gerbovits Jenő tárca nélküli miniszter 1990.05.23. 1991.01.16.
Dr. Gergátz Elemér földművelésügyi miniszter 1991.01.17. 1993.02.22.
Dr. Gógl Árpád egészségügyi miniszter 1998.07.08. 2000.12.31.
Dr. Göncz Kinga esélyegyenlőségi tárca nélküli miniszter 2004.06.14. 2004.10.03.
Dr. Göncz Kinga gyermek-, ifjúsági és sport miniszter 2004.10.04. 2004.10.20.
Dr. Göncz Kinga ifjúsági, családügyi, szociális és esélyegyenlőségi miniszter 2004.10.21. 2006.06.08.
Dr. Göncz Kinga külügyminiszter 2006.06.09. 2009.04.15.
Görgey Gábor nemzeti kulturális örökség minisztere 2002.05.27. 2003.05.18.
Gráf József földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter 2005.05.02. 2006.06.08.
Gráf József földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter 2006.06.09. 2009.04.15.
Gráf József földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter 2009.04.16. 2010.05.29.
Dr. Gyenesei István önkormányzati miniszter 2008.05.15. 2009.04.15.
Dr. Győriványi Sándor munkaügyi miniszter 1990.05.23. 1991.01.16.
Gyurcsány Ferenc gyermek-, ifjúsági és sport miniszter 2003.05.19. 2004.09.27.
Gyurcsány Ferenc miniszterelnök 2004.09.30. 2006.06.08.
Gyurcsány Ferenc miniszterelnök 2006.06.09. 2009.04.14.
Dr. Gyurkó János környezetvédelmi és területfejlesztési miniszter 1993.02.23. 1994.07.14.
Dr. Hámori József nemzeti kulturális örökség minisztere 1998.07.08. 1999.12.31.
Harrach Péter szociális és családügyi miniszter 1998.07.08. 2002.05.26.
Hende Csaba honvédelmi miniszter 2010.05.29. 2014.06.05.
Hende Csaba honvédelmi miniszter 2014.06.06. 2015.09.09.
Dr. Herczog László szociális és munkaügyi miniszter 2009.04.16. 2010.05.29.
Dr. Hiller István nemzeti kulturális örökség minisztere 2003.05.19. 2004.10.03.
Dr. Hiller István nemzeti kulturális örökség minisztere 2004.10.04. 2005.02.13.
Dr. Hiller István oktatási és kulturális miniszter 2006.06.09. 2009.04.15.
Dr. Hiller István oktatási és kulturális miniszter 2009.04.16. 2010.05.29.
Hónig Péter közlekedési, hírközlési és energiaügyi miniszter 2009.04.16. 2010.05.29.
Horn Gyula miniszterelnök 1994.07.15. 1998.07.05.
Dr. Horváth Ágnes egészségügyi miniszter 2007.04.23. 2008.04.30.
Dr. Horváth Balázs belügyminiszter 1990.05.23. 1990.12.21.
Dr. Horváth Balázs tárca nélküli miniszter 1990.12.22. 1993.02.22.
Dr. Jánosi György gyermek-, ifjúsági és sport miniszter 2002.05.27. 2003.05.18.
Dr. Járai Zsigmond pénzügyminiszter 1998.07.08. 2000.12.31.
Dr. Jeszenszky Géza külügyminiszter 1990.05.23. 1994.07.14.
Juhász Endre az európai integrációs ügyek koordinációjáért felelős tárca nélküli miniszter 2003.05.19. 2004.05.01.
Juhász Ferenc honvédelmi miniszter 2002.05.27. 2004.10.03.
Juhász Ferenc honvédelmi miniszter 2004.10.04. 2006.06.08.
Juhász Gábor a polgári nemzetbiztonsági szolgálatokat irányító tárca nélküli miniszter 2009.09.17. 2010.05.29.
Dr. Kádár Béla nemzetközi gazdasági kapcsolatok minisztere 1990.05.23. 1994.07.14.
Dr. Kákosy Csaba gazdasági és közlekedési miniszter 2007.12.05. 2008.04.30.
Dr. Katona Béla a polgári nemzetbiztonsági szolgálatokat irányító tárca nélküli miniszter 1994.07.15. 1995.03.31.
Katona Kálmán közlekedési, hírközlési és vízügyi miniszter 1998.07.08. 2000.05.31.
Keleti György honvédelmi miniszter 1994.07.15. 1998.07.07.
Keresztes K. Sándor környezetvédelmi miniszter 1990.05.23. 1990.09.14.
Keresztes K. Sándor környezetvédelmi és területfejlesztési miniszter 1990.09.15. 1993.02.22.
Dr. Kiss Elemér a Miniszterelnöki Hivatalt vezető miniszter 2002.05.27. 2003.02.21.
Dr. Kiss Gyula tárca nélküli miniszter 1990.05.23. 1991.01.16.
Dr. Kiss Gyula munkaügyi miniszter 1991.01.17. 1994.07.14.
Kiss Péter munkaügyi miniszter 1995.12.01. 1998.07.07.
Kiss Péter foglalkoztatáspolitikai és munkaügyi miniszter 2002.05.27. 2003.03.02.
Kiss Péter a Miniszterelnöki Hivatalt vezető miniszter 2003.03.03. 2004.10.03.
Kiss Péter a Miniszterelnöki Hivatalt vezető miniszter 2004.10.04. 2006.06.08.
Kiss Péter szociális és munkaügyi miniszter 2006.06.09. 2007.06.30.
Kiss Péter a Miniszterelnöki Hivatalt vezető miniszter 2007.07.01. 2009.04.15.
Kiss Péter a társadalompolitika összehangolásáért felelős tárca nélküli miniszter 2009.04.16. 2010.05.29.
Dr. Kóka János gazdasági és közlekedési miniszter 2004.10.04. 2006.06.08.
Dr. Kóka János gazdasági és közlekedési miniszter 2006.06.09. 2007.12.04.
Dr. Kolber István regionális fejlesztésért és felzárkóztatásért felelős tárca nélküli miniszter 2004.10.04. 2006.06.08.
Dr. Kónya Imre belügyminiszter 1993.12.22. 1994.07.14.
Dr. Kóródi Mária környezetvédelmi és vízügyi miniszter 2002.05.27. 2003.05.18.
Kósa Lajos tárca nélküli miniszter (a megyei jogú városok fejlesztéséért felelős) 2017.10.02. 2018.05.17.
Kósáné Dr. Kovács Magda munkaügyi miniszter 1994.07.15. 1995.11.30.
Kovács Kálmán informatikai és hírközlési miniszter 2002.05.27. 2004.10.03.
Kovács Kálmán informatikai és hírközlési miniszter 2004.10.04. 2006.06.08.
Kovács László külügyminiszter 1994.07.15. 1998.07.07.
Kovács László külügyminiszter 2002.05.27. 2004.10.03.
Kovács László külügyminiszter 2004.10.04. 2004.10.31.
Dr. Kovács Pál népjóléti miniszter 1994.07.15. 1995.03.17.
Dr. Kökény Mihály népjóléti miniszter 1996.12.15. 1998.07.07.
Dr. Kökény Mihály egészségügyi, szociális és családügyi miniszter 2003.09.15. 2004.10.03.
Dr. Kövér László a polgári nemzetbiztonsági szolgálatokat irányító tárca nélküli miniszter 1998.07.08. 2000.05.02.
Kuncze Gábor belügyminiszter 1994.07.15. 1998.07.07.
Dr. Kupa Mihály pénzügyminiszter 1990.12.21. 1993.02.11.
Dr. Lakos László földművelésügyi miniszter 1994.07.15. 1996.12.15.
Dr. Lamperth Mónika belügyminiszter 2002.05.27. 2004.10.03.
Dr. Lamperth Mónika belügyminiszter 2004.10.04. 2006.06.08.
Dr. Lamperth Mónika önkormányzati és területfejlesztési miniszter 2006.06.09. 2007.06.30.
Dr. Lamperth Mónika szociális és munkaügyi miniszter 2007.07.01. 2008.05.04.
Dr. László Csaba pénzügyminiszter 2002.05.27. 2004.02.15.
Dr. Latorcai János ipari és kereskedelmi miniszter 1993.02.25. 1994.07.14.
Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter 2014.06.06. 2018.05.17.
Dr. Lévai Katalin esélyegyenlőségi tárca nélküli miniszter 2003.05.19. 2004.06.13.
Dr. Ligetvári Ferenc környezetvédelmi miniszter 2000.06.20. 2000.11.30.
Dr. Lotz Károly közlekedési, hírközlési és vízügyi miniszter 1994.07.15. 1998.07.07.
Mádl Ferenc tárca nélküli miniszter 1990.05.23. 1993.02.22.
Mádl Ferenc művelődési és közoktatási miniszter 1993.02.23. 1994.07.14.
Dr. Magyar Bálint művelődési és közoktatási miniszter 1996.01.01. 1998.07.07.
Dr. Magyar Bálint oktatási miniszter 2002.05.27. 2004.10.03.
Dr. Magyar Bálint oktatási miniszter 2004.10.04. 2006.06.08.
Dr. Martonyi János külügyminiszter 1998.07.08. 2002.05.26.
Dr. Martonyi János külügyminiszter 2010.05.29. 2014.06.05.
Dr. Matolcsy György gazdasági miniszter 2000.01.01. 2002.05.26.
Dr. Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter 2010.05.29. 2013.03.03.
Dr. Medgyessy Péter pénzügyminiszter 1996.03.01. 1998.07.07.
Dr. Medgyessy Péter miniszterelnök 2002.05.27. 2004.09.29.
Dr. Mikola István egészségügyi miniszter 2001.01.01. 2002.05.26.
Dr. Molnár Csaba közlekedési, hírközlési és energiaügyi miniszter 2008.12.01. 2009.04.15.
Dr. Molnár Csaba a Miniszterelnöki Hivatalt vezető miniszter 2009.04.16. 2010.05.29.
Dr. Molnár Károly a kutatás-fejlesztésért felelős tárca nélküli miniszter 2008.05.05. 2009.04.15.
Dr. Molnár Lajos egészségügyi miniszter 2006.06.09. 2007.04.06.
Nagy Ferenc József földművelésügyi miniszter 1990.05.23. 1991.01.16.
Nagy Ferenc József tárca nélküli miniszter 1991.01.17. 1994.07.14.
Dr. Nagy Frigyes földművelésügyi miniszter 1996.12.16. 1998.07.07.
Dr. Navracsics Tibor közigazgatási és igazságügyi miniszter 2010.05.29. 2014.06.05.
Dr. Navracsics Tibor miniszterelnök-helyettes 2010.06.01. 2014.06.05.
Dr. Navracsics Tibor külgazdasági és külügyminiszter 2014.06.06. 2014.09.22.
Dr. Németh Imre földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter 2002.05.27. 2004.10.03.
Dr. Németh Imre földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter 2004.10.04. 2005.05.01.
Németh Lászlóné nemzeti fejlesztési miniszter 2011.12.23. 2014.06.05.
Nikolits István a polgári nemzetbiztonsági szolgálatokat irányító tárca nélküli miniszter 1995.04.01. 1998.07.07.
Nógrádi László közlekedési, hírközlési és vízügyi miniszter 2000.06.01. 2000.06.25.
Nógrádi László közlekedési és vízügyi miniszter 2000.06.26. 2000.11.30.
Dr. Orbán Viktor miniszterelnök 1998.07.06. 2002.05.26.
Orbán Viktor miniszterelnök 2010.05.29. 2014.05.10.
Orbán Viktor miniszterelnök 2014.05.10. 2018.05.10.
Dr. Oszkó Péter pénzügyminiszter 2009.04.16. 2010.05.29.
Pál László ipari és kereskedelmi miniszter 1994.07.15. 1995.07.15.
Dr. Pálinkás József oktatási miniszter 2001.07.16. 2002.05.26.
Dr. Pepó Pál környezetvédelmi miniszter 1998.07.08. 2000.06.19.
Dr. Persányi Miklós környezetvédelmi és vízügyi miniszter 2003.05.19. 2004.10.03.
Dr. Persányi Miklós környezetvédelmi és vízügyi miniszter 2004.10.04. 2006.06.08.
Dr. Persányi Miklós környezetvédelmi és vízügyi miniszter 2006.06.09. 2007.05.06.
Dr. Petrétei József igazságügy-miniszter 2004.10.04. 2006.06.08.
Dr. Petrétei József igazságügyi és rendészeti miniszter 2006.06.09. 2007.05.31.
Dr. Pintér Sándor belügyminiszter 1998.07.08. 2002.05.26.
Dr. Pintér Sándor belügyminiszter 2010.05.29. 2014.06.05.
Dr. Pintér Sándor belügyminiszter 2014.06.06. 2018.05.17.
Pokorni Zoltán oktatási miniszter 1998.07.08. 2001.07.15.
Dr. Pungor Ernő tárca nélküli miniszter 1990.12.22. 1994.07.14.
Dr. Rabár Ferenc pénzügyminiszter 1990.05.23. 1990.12.20.
Dr. Rácz Jenő egészségügyi, szociális és családügyi miniszter 2004.10.04. 2004.10.20.
Dr. Rácz Jenő egészségügyi miniszter 2004.10.21. 2006.06.08.
Dr. Réthelyi Miklós nemzeti erőforrás miniszter 2010.05.29. 2012.05.13.
Rockenbauer Zoltán nemzeti kulturális örökség minisztere 2000.01.01. 2002.05.26.
Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter 2015.10.17. 2018.05.17.
Dr. Schamschula György közlekedési, hírközlési és vízügyi miniszter 1993.02.23. 1994.07.14.
Dr. Semjén Zsolt tárca nélküli miniszter (nemzetpolitikáért felelős) 2010.05.29. 2014.06.05.
Dr. Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes 2010.06.01. 2014.06.05.
Dr. Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes 2014.06.06. 2018.05.17.
Dr. Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter 2014.06.06. 2018.05.17.
Siklós Csaba közlekedési és hírközlési miniszter 1990.05.23. 1990.09.14.
Siklós Csaba közlekedési, hírközlési és vízügyi miniszter 1990.09.15. 1993.02.22.
Dr. Simicskó István honvédelmi miniszter 2015.09.10. 2018.05.17.
Dr. Somogyi Ferenc külügyminiszter 2004.11.01. 2006.06.08.
Dr. Stumpf István a Miniszterelnöki Hivatalt vezető miniszter 1998.07.08. 2002.05.26.
Dr. Suchman Tamás a privatizációért felelős tárca nélküli miniszter 1995.03.01. 1996.09.05.
Dr. Suchman Tamás ipari, kereskedelmi és idegenforgalmi miniszter 1996.10.15. 1996.10.15.
Dr. Surján László népjóléti miniszter 1990.05.23. 1994.07.14.
Süli János tárca nélküli miniszter (a Paksi Atomerőmű két új blokkja tervezéséért, megépítéséért és üzembe helyezéséért felelős) 2017.05.02. 2018.05.17.
Szabó György népjóléti miniszter 1995.04.03. 1996.11.30.
Szabó Imre környezetvédelmi és vízügyi miniszter 2008.05.05. 2009.04.15.
Szabó Imre környezetvédelmi és vízügyi miniszter 2009.04.16. 2010.05.29.
Dr. Szabó Iván ipari és kereskedelmi miniszter 1991.12.17. 1993.02.24.
Dr. Szabó Iván pénzügyminiszter 1993.02.25. 1994.07.14.
Dr. Szabó János honvédelmi miniszter 1998.07.08. 2002.05.26.
Dr. Szabó János földművelésügyi miniszter 1993.02.23. 1994.07.14.
Dr. Szabó Pál gazdasági és közlekedési miniszter 2008.05.05. 2008.05.14.
Dr. Szabó Pál közlekedési, hírközlési és energiaügyi miniszter 2008.05.15. 2008.11.30.
Dr. Szabó Tamás tárca nélküli miniszter 1992.01.24. 1994.07.14.
Dr. Székely Tamás egészségügyi miniszter 2008.05.05. 2009.04.15.
Dr. Székely Tamás egészségügyi miniszter 2009.04.16. 2010.05.29.
Dr. Szekeres Imre honvédelmi miniszter 2006.06.09. 2009.04.15.
Dr. Szekeres Imre honvédelmi miniszter 2009.04.16. 2010.05.29.
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter 2014.09.23. 2018.05.17.
Dr. Szilvásy György a Miniszterelnöki Hivatalt vezető miniszter 2006.06.09. 2007.06.30.
Dr. Szilvásy György a polgári nemzetbiztonsági szolgálatokat irányító tárca nélküli miniszter 2007.07.01. 2009.04.15.
Szűcs Erika szociális és munkaügyi miniszter 2008.05.05. 2009.04.15.
Dr. Takács Albert igazságügyi és rendészeti miniszter 2007.06.01. 2008.02.18.
Dr. Torgyán József földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter 1998.07.08. 2001.02.15.
Dr. Trócsányi László igazságügyi miniszter 2014.06.06. 2018.05.17.
Dr. Turi-Kovács Béla környezetvédelmi miniszter 2000.12.01. 2002.05.26.
Varga István nemzeti fejlesztési és gazdasági miniszter 2009.04.29. 2010.05.29.
Varga Mihály pénzügyminiszter 2001.01.01. 2002.05.26.
Varga Mihály Egyes nemzetközi pénzügyi szervezetekkel való kapcsolattartásért felelős tárca nélküli miniszter 2012.06.02. 2013.03.06.
Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter 2013.03.07. 2014.06.05.
Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter 2014.06.06. 2018.05.17.
Varga Zoltán önkormányzati miniszter 2009.04.16. 2010.05.29.
Dr. Vastagh Pál igazságügy-miniszter 1994.07.15. 1998.07.06.
Dr. Veres János pénzügyminiszter 2005.04.25. 2006.06.08.
Dr. Veres János pénzügyminiszter 2006.06.09. 2009.04.15.
Dr. Vonza András földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter 2001.03.26. 2002.05.26.