A megjelölt időszakban az Országgyűlés által választott, valamint más, vezető tisztséget betöltők között kereshet.
Készült: 2019.02.22.06:15:08 Dinamikus lap

Tisztségviselők

Paraméterek:
Dátum : 1988.01.01 - 2018.09.01
Tisztségek: a Magyar Köztársaság elnöke,köztársasági elnök
Rendezettség: Név

Név Tisztség (-tól) (-ig)
Dr. Áder János köztársasági elnök 2012.05.10. 2017.05.09.
Dr. Áder János köztársasági elnök 2017.05.10.  
Göncz Árpád a Magyar Köztársaság elnöke 1990.08.03. 1995.08.02.
Göncz Árpád a Magyar Köztársaság elnöke 1995.08.03. 2000.08.03.
Mádl Ferenc a Magyar Köztársaság elnöke 2000.08.04. 2005.08.04.
Schmitt Pál köztársasági elnök 2010.08.06. 2012.04.02.
Sólyom László a Magyar Köztársaság elnöke 2005.08.05. 2010.08.05.
Dr. Szűrös Mátyás a Magyar Köztársaság elnöke 1989.11.03. 1990.05.01.