Készült: 2018.12.13.04:13:02 Dinamikus lap

Ikotity István

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014-2018 LMP 2014.05.06. 2018.05.07.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 2015.10.19. 2018.05.07.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014-2018 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06. 2018.05.07.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014-2018 Kulturális bizottság Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.
   A bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2014.05.27. 2018.05.07.
   Női Méltóságért Albizottság
Alelnök 2015.06.23. 2017.12.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014-2018 851 433

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014-2018 570 11  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2018 2018.05.08. 2018.06.07. igen

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
földrajz tanár József Attila Tudományegyetem Természettudomániy Kar 2002
teológus Szegedi Hittudományi Főiskola   2002
hittan tanár Pázmány Péter Katolikus Egyetem Hittudományi Kar 2005
abszolutórium - oktatás és társadalom PhD program Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 2012

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C
német középfokú A

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ