Készült: 2017.11.18.22:46:22 Dinamikus lap

Dr. Torgyán József

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2001.05.06.
független 2001.05.07. 2002.05.14.
1994-98 FKGP 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 FKGP 1990.05.02. 1992.09.20.
független 1992.09.21. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 FKGP frakcióvez. h. 2001.03.01. 2001.05.06.
FKGP frakcióvezető 1998.06.18. 1998.07.07.
1994-98 FKGP frakcióvezető 1994.06.28. 1998.06.17.

Tisztségek
Tisztség tól ig
földművelésügyi és vidékfejlesztési miniszter 1998.07.08. 2001.02.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 9.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területi lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Gazdasági bizottság Tag 2001.12.11. 2002.05.14.
1994-98 Alkotmányügyi, törvényelőkészítő, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
Alkotmányelőkészítő bizottság Tag 1995.06.13. 1998.06.17.
1990-94 Alkotmányügyi, törvényelőkészítő és igazságügyi bizottság Alelnök 1990.05.03. 1992.10.13.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Eötvös Loránd Tudományegyetem   1955

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német társalgási