Készült: 2018.10.23.15:03:21 Dinamikus lap

Dr. Balás István

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1990-94 MDF 1990.05.02. 1993.06.14.
független 1993.06.15. 1994.06.27.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1990-94 MDF frakciótitkár 1990.05.02. 1991.08.01.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 1990.05.02. 1990.06.11.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1990-94   Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1990-94 Alkotmányügyi, törvényelőkészítő és igazságügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1993.06.12.
Alkotmányügyi, törvényelőkészítő és igazságügyi bizottság Alelnök 1990.06.13. 1993.06.14.
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Titkár 1990.05.03. 1992.10.13.
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Alelnök 1992.10.13. 1993.06.14.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor József Attila Tudományegyetem   1972