Parlament képe
Készült: 2019.02.17.09:51:21 Dinamikus lap

Változások az Országgyűlés összetételében

Paraméterek:
Dátum : 2010.05.14 - 2010.12.13
Belső mozgások listája kell-e: Igen
Új mandátumok listája kell-e: Igen
Megszűnt mandátumok listája kell-e: Igen

Tartalom:
  1. "Belső" képviselőcsoportok közti mozgás
  2. Új mandátumok
  3. Megszűnt mandátumok


"Belső" (képviselőcsoportok közti) mozgások
  Képviselő Frakcióból Frakcióba Váltás dátuma
1 Dr. Szili Katalin MSZP független 2010.10.04.
2 Ivády Gábor LMP független 2010.10.21.
3 Pősze Lajos Jobbik független 2010.12.13.


Új mandátumok
  Képviselő Mandátum kezdete Mandátum vége Megszűnés oka Választókerület Ki helyett
1 Dr. Daher Pierre (Fidesz) 2010.06.28. 2014.05.05. ciklus vége Borsod-Abaúj-Zemplén megye területi lista Pelczné Dr. Gáll Ildikó (Fidesz)
2 Dankó Béla (Fidesz) 2010.10.11. 2014.05.05. ciklus vége Békés megye 5. vk. Domokos László (Fidesz)
3 Dr. Stágel Bence (KDNP) 2010.09.13. 2013.05.31. lemondott Országos lista Dr. Schmitt Pál (Fidesz)
4 Tóth Csaba (MSZP) 2010.10.18. 2014.05.05. ciklus vége Budapest területi lista Horváth Csaba (MSZP)


Megszűnt mandátumok
  Képviselő Mandátum kezdete Mandátum vége Megszűnés oka Választókerület Helyére került képviselő Mandátum
kezdete
1 Domokos László (Fidesz) 2010.05.14. 2010.07.04. lemondott Békés megye 5. vk. Dankó Béla (Fidesz) 2010.10.11.
2 Horváth Csaba (MSZP) 2010.05.14. 2010.10.07. lemondott Budapest területi lista Tóth Csaba (MSZP) 2010.10.18.
3 Pelczné Dr. Gáll Ildikó (Fidesz) 2010.05.14. 2010.06.02. lemondott Borsod-Abaúj-Zemplén megye területi lista Dr. Daher Pierre (Fidesz) 2010.06.28.
4 Dr. Schmitt Pál (Fidesz) 2010.05.14. 2010.08.05. lemondott Országos lista Dr. Stágel Bence (KDNP) 2010.09.13.
5 Tarlós István (Fidesz) 2010.05.14. 2010.12.03. lemondott Budapest területi lista