Parlament képe
Készült: 2019.02.17.09:54:31 Dinamikus lap

Zuschlag János László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2004.10.17.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
korjegyző 2002.05.15. 2002.05.15.
korjegyző 1998.06.18. 1998.06.18.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2004.10.17.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Egészségügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2004.10.17.
Ifjúsági és sportbizottság Tag 2002.05.15. 2004.10.17.
   Szabadidősport albizottság
Tag 2002.07.03. 2004.10.17.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.07.03. 2004.10.17.
   Gyermek és ifjúsági albizottság
Elnök 2002.07.03. 2004.10.17.
1998-2002 Társadalmi szervezetek bizottsága Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   A Társadalmi szervezetek bizottsága hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.10.21. 2002.05.14.
    1%-os albizottság
Tag 1999.02.11. 1999.10.22.
   Oktatási, ismeretterjesztői, kulturális és művelődési feladatokat ellátó, tudományos tevékenységet végző szervezeteket támogató albizottság
Tag 1999.02.11. 2002.05.14.
   Ingatlanjuttatási albizottság
Tag 1999.12.08. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 12 110
1998-2002 39 122

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 23 4  
1998-2002 27 3  



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Eötvös Loránd Tudományegyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol