Parlament képe
Készült: 2014.07.11.17:23:53 Dinamikus lap

Zatykó János

Nincs fénykép



Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2009.03.02. 2009.03.03.
1998-2002 MSZP frakcióvez. h. 2000.11.27. 2000.11.28.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Komárom-Esztergom megye 4.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Komárom-Esztergom megye 4.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Komárom-Esztergom megye 4.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Komárom-Esztergom megye 4.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Mezőgazdasági bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Mezőgazdasági bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Mezőgazdasági bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Agrárpiaci és szabályozási albizottság
Tag 1998.06.30. 2002.05.14.
1994-98 Mezőgazdasági bizottság Tag 1996.05.14. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 7 10
2002-2006 1 37
1998-2002 11 27

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 1    
2002-2006 3    
1998-2002 18    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Komárom Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  
Komárom Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Komárom Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1999 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
agrármérnök Agrártudományi Egyetem, Keszthely Mezőgazdaságtudományi Kar 1972