Parlament képe
Készült: 2018.10.23.23:45:15 Dinamikus lap

Warvasovszky Tihamér

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 2001.09.24. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2005.09.19. 2005.09.20.

Tisztségek
Tisztség tól ig
az Állami Számvevőszék alelnöke 2010.07.05.  

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.09. Fejér megye 1.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Fejér megye 1.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Fejér megye területi lista 2001.09.24. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Önkormányzati bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 14 33
2002-2006 7 25
1998-2002   2

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2018- 2    
2014-2018 4    
2010-2014 3    
2006-2010 3    
2002-2006 11    
1998-2002   1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2017 2017.12.31. 2018.01.31. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
villamosmérnök Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar 1973
okleveles villamosmérnök-tanár Budapesti Műszaki Egyetem Gépészmérnöki Kar 1976
gazdasági mérnök Budapesti Műszaki Egyetem Gépészmérnöki Kar 1979

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási