Parlament képe
Készült: 2014.08.01.17:54:10 Dinamikus lap

Dr. Vinnai Győző

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Tisztségek
Tisztség tól ig
kormányhivatalt vezető kormánymegbízott 2011.01.01. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.25. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 3 4

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 2    
2010-2014 15    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2014. június 747 878



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 2006 2010
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
történelem szakos középiskolai tanár és Kelet-Európa speciális képzés József Attila Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1983

Tudományos fokozat Megszerzés éve
Dr. univ 1990

Elektronikus levélcím
gyozo.vinnai@parlament.hu


Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ