Parlament képe
Készült: 2014.10.20.06:22:00 Dinamikus lap

Varga Gábor

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014- Fidesz frakcióvez. h. 2014.05.06.  

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Fejér megye 5.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.11. Fejér megye 6.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 2 1

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 13    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2014. szeptember 747 878



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Cece Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010  
Cece Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Fejér Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés képviselő 2006 2010
Cece Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
történelem-földrajzszakos általános iskolai tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Tanárképző Főiskolai Kar 1993
közoktatási vezető Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- Társadalomtudományi Kar 2002

Elektronikus levélcím
gabor.varga@parlament.hu


Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.vargagabor.fidesz.hu