Parlament képe
Készült: 2019.01.17.21:26:24 Dinamikus lap

Vécsi István

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Borsod-Abaúj-Zemplén megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Mezőgazdasági bizottság Tag 2006.06.19. 2008.03.10.
   A Közös Agrárpolitika változását figyelemmel kísérő albizottság
Tag 2006.06.23. 2008.03.10.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2006.06.19.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2008.02.18. 2010.05.13.
   Rehabilitációs albizottság
Elnök 2008.10.27. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 17 84

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 22    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Ricse Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006
Ricse Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Önkormányzat megyei közgyűlés tag 1998 2002
Ricse Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1998 2002
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Önkormányzat megyei közgyűlés tag 1994 1998
Ricse Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1994 1998
Ricse Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1990 1994

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
növénytermesztési üzemmérnök Debreceni Agrártudományi Egyetem Szarvasi Mezőgazdasági Főiskolai Kar 1985