Parlament képe
Készült: 2018.10.23.02:18:10 Dinamikus lap

Dr. Vas János

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MDF 2006.05.16. 2008.10.09.
független 2008.10.10. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Országos lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2006.05.30. 2008.10.09.
Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2008.10.13. 2010.05.13.
   Informatikai és távközlési albizottság
Tag 2006.06.28. 2008.09.29.
   Közbeszerzési albizottság
Tag 2007.11.07. 2008.09.29.
Sport- és turisztikai bizottság Alelnök 2008.09.29. 2008.10.09.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 27 46

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 60    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
kertészmérnök Kertészeti és Élelmiszeripari Egyetem Kertészeti Kar 1994
vadgazdálkodási okleveles szakmérnök Gödöllői Agrártudományi Egyetem Mezőgazdaságtudományi Kar 1997

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A tudomány(ok) doktora 2000

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C