Parlament képe
Készült: 2018.11.21.03:50:12 Dinamikus lap

Vincze László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 2002.05.15. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.11. Csongrád megye 4.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.09. Csongrád megye 4.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Csongrád megye 4.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Csongrád megye 4.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság Tag 2013.03.01. 2014.05.05.
Fenntartható fejlődés bizottsága Tag 2013.02.11. 2014.05.05.
Sport- és turizmusbizottság Tag 2010.05.14. 2013.02.28.
   Sportlétesítmények fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó albizottság
Tag 2010.10.19. 2013.02.28.
2006-2010 Kulturális és sajtóbizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
1998-2002 Ifjúsági és sport bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Sport albizottság
Tag 1998.11.11. 2002.05.14.
   Gyermek- és ifjúságügyi albizottság
Elnök 1998.11.30. 2002.05.14.
   Millenniumi albizottság
Tag 1998.10.21. 2002.05.14.
Oktatási és tudományos bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Szakképzési és felnőttoktatási albizottság
Elnök 1998.12.09. 2002.05.14.
   Az Oktatási és tudományos bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1998.12.09. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 27 8
2006-2010 76 208
2002-2006 109 141
1998-2002 57 76

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 25    
2006-2010 59    
2002-2006 126 104  
1998-2002 197 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Csongrád Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
tanító Bajai Tanítóképző Főiskola   1974
testnevelés szakos tanár Juhász Gyula Tanárképző Főiskola   1977