Parlament képe
Készült: 2014.10.22.15:48:25 Dinamikus lap

Ughy Attila

Nincs fénykép



Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Budapest 27.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
1998-2002   Budapest területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Európai ügyek bizottsága Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
1998-2002 Környezetvédelmi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1999.04.15. 2002.05.14.
Kulturális és sajtó bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.12.24. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 13 17
1998-2002 7 8

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 21    
1998-2002 42    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés képviselő 2006 2010
Budapest Főváros XVIII. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat képviselő 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Eötvös Loránd Tudományegyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német tárgyalási