Parlament képe
Készült: 2014.10.21.10:43:22 Dinamikus lap

Tamás Barnabás

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Borsod-Abaúj-Zemplén megye 7.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság Tag 2011.02.14. 2014.05.05.
   Népesedéspolitikai albizottság
Tag 2011.05.16. 2014.05.05.
Honvédelmi és rendészeti bizottság Tag 2010.06.14. 2014.05.05.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 6 4

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 14    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Putnok Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010  
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2006 2010
Putnok Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Putnok Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Putnok Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1998 2002
Putnok Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1994 1998

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
  Tessedik Sámuel Főiskola Gazdasági Főiskolai Kar 2004

A képviselő személyes honlapjának címe: tamasbarnabas.fidesz.hu