Parlament képe
Készült: 2017.09.26.02:18:47 Dinamikus lap

Dr. Tarnai Richárd

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 KDNP 2010.05.14. 2014.05.05.

Tisztségek
Tisztség tól ig
kormányhivatalt vezető kormánymegbízott 2011.01.01. 2014.05.05.
jegyző 2010.05.14. 2011.02.21.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Budapest 28.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság Tag 2010.05.14. 2011.02.21.
   Népesedéspolitikai albizottság
Tag 2010.06.28. 2011.02.21.
Alkotmány-előkészítő eseti bizottság Tag 2010.07.05. 2011.03.07.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 44 21

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 113 18  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2010  
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1997

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német középfokú C

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

A képviselő személyes honlapjának címe: www.tarnairichard.fidesz.hu