Parlament képe
Készült: 2017.08.24.01:03:57 Dinamikus lap

Tukacs István

Képviselő fényképe

Ülőhely
Szektor Sor Szék
1 5 4
   

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- MSZP 2014.05.06.  
2010-2014 MSZP 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2009.05.25. 2009.05.26.
MSZP frakcióvez. h. 2007.11.05. 2007.11.06.
MSZP frakcióvez. h. 2007.03.05. 2007.03.06.

Tisztségek
Tisztség tól ig
a Miniszterelnöki Hivatal államtitkára 2008.12.01. 2009.04.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.25. Országos lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.09. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 218 30
2010-2014 190 301
2006-2010 6 58

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 156    
2010-2014 251    
2006-2010 89 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.12.31. 2015.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2015 2015.12.31. 2016.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2016 2016.12.31. 2017.01.31. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2017. július 747 878



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése alpolgármester 2002 2006
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése alpolgármester 1998 2002
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 1998 2002
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata megyei jogú városok közgyűlése tag 1994 1998

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
gépgyártástechnológus üzemmérnök Gépipari és Automatizálási Műszaki Főiskola Gépész Kar 1980
mérnök-üzemgazdász Pénzügyi és Számviteli Főiskola   1994

Elektronikus levélcím
istvan.tukacs@parlament.hu


Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ