Parlament képe
Készült: 2019.01.16.10:03:59 Dinamikus lap

Tóth József

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2009.09.14. 2009.09.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Hajdú-Bihar megye 8.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Sport- és turisztikai bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Vendéglátás albizottság
Elnök 2006.11.07. 2010.05.13.
   Egészségturizmus albizottság
Tag 2007.02.20. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 2 8

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 9    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Polgár Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  
Hajdú-Bihar Megye Önkormányzata megyei közgyűlés alelnök 2002 2006
Polgár Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
gépészmérnök Nyíregyházi Mezőgazdasági Főiskola Mezőgazdasági gépész üzemmérnök Kar 1984
terület- és településfejlesztő Debreceni Egyetem Mezőgazdaságtudományi Kar 2005

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
orosz középfokú C