Parlament képe
Készült: 2014.08.23.17:19:15 Dinamikus lap

Tasó László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2004.08.27. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014- Fidesz frakcióvez. h. 2014.05.06.  

Tisztségek
Tisztség tól ig
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium államtitkára 2014.07.01.  

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Hajdú-Bihar megye 3.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.11. Hajdú-Bihar megye 4.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Hajdú-Bihar megye 4.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Hajdú-Bihar megye területi lista 2004.08.27. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Költségvetési bizottság Tag 2014.05.06. 2014.07.01.
2010-2014 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   Az Önkormányzati és területfejlesztési bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2012.10.08. 2014.05.05.
2006-2010 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Önkormányzati bizottság Tag 2005.07.04. 2006.05.15.
Szociális és családügyi bizottság Tag 2004.08.27. 2005.07.04.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 1  
2010-2014 10 35
2006-2010 38 107
2002-2006 5 66

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 46    
2006-2010 46    
2002-2006 11    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2014. július 224 363



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Nyíradony Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010  
Nyíradony Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006
Nyíradony Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Nyíradony Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1998 2002
Nyíradony Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1994 1998

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
vállalati tervező, képesített könyvelő, statisztikus Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szakközépiskola   1981
erdész-vadász Kiss Ferenc Erdészeti Szakközépiskola   1992
általános szociális munkás Kossuth Lajos Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1999
szociálpolitikus Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar 2002
okleveles európa-szakértő Debreceni Egyetem Európa Tanulmányok Kar 2004

Elektronikus levélcím
laszlo.taso@parlament.hu


Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.tasolaszlo.hu