Parlament képe
Készült: 2019.03.26.12:19:05 Dinamikus lap

Dr. Tittmann János

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Komárom-Esztergom megye 5.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Komárom-Esztergom megye 5.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Egészségügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Egészségügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 1 91
2002-2006 3 15

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 3    
2002-2006 4    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Dorog Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  
Dorog Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
orvos Semmelweis Orvostudományi Egyetem Általános Orvosi Kar 1980

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német tárgyalási