Parlament képe
Készült: 2018.10.24.08:15:14 Dinamikus lap

Tóth Ferenc

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
kormányhivatalt vezető kormánymegbízott 2011.01.01. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.11. Tolna megye 2.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Tolna megye 2.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Tolna megye 2.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Tolna megye 2.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Oktatási, tudományos és kutatási bizottság Tag 2010.05.14. 2011.02.14.
2006-2010 Oktatási és tudományos bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Iskolai esélyegyenlőségi és integrációs albizottság
Alelnök 2007.03.20. 2010.05.13.
2002-2006 Oktatási és tudományos bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.09.30. 2006.05.15.
   Az oktatási szegregáció megvizsgálására létrehozott albizottság
Tag 2003.11.18. 2006.05.15.
A nemzeti lovas programot előkészítő eseti bizottság Tag 2003.10.06. 2006.05.15.
1998-2002 Oktatási és tudományos bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Elnök 1998.12.09. 2000.03.16.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2000.03.16. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 1 8
2006-2010 75 433
2002-2006 99 916
1998-2002 4 12

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 9    
2006-2010 32    
2002-2006 28    
1998-2002 12    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Fadd Önkormányzat helyi önkormányzat alpolgármester 2006 2010
Fadd Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006
Fadd Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
üzemmérnök Nehézipari Műszaki Egyetem Kohó és Fémipari Főiskolai Kar 1976
műszaki tanár Nehézipari Műszaki Egyetem Kohó és Fémipari Főiskolai Kar 1979
közgazdasági szakokleveles üzemmérnök Janus Pannonius Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar 1993