Parlament képe
Készült: 2018.11.21.03:50:15 Dinamikus lap

Scheiring Gábor

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 LMP 2010.05.14. 2013.02.11.
független 2013.02.12. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Országos lista 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2010.05.14. 2013.02.11.
Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2013.02.25. 2014.05.05.
   Vállalkozásfejlesztési és uniós forrásokat felügyelő albizottság
Tag 2010.07.12. 2013.02.11.
   Közlekedési és infrastrukturális albizottság
Alelnök 2010.07.12. 2013.02.11.
   A magyar aluminiumvertikum 1994 és 1998 közötti privatizációját vizsgáló albizottság
Tag 2010.12.21. 2013.02.11.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 141 402

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 324    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
közgazdász Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar 2003
szociológus-antropológus Central European University Department of Sociology and Social Anthropology 2005
közgazdász-szociológus Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar 2007

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C
német felsőfokú C