Parlament képe
Készült: 2019.01.17.21:23:58 Dinamikus lap

Dr. Szabadkai Tamás

Nincs fénykép



Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2008.09.15. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2008.07.04. Fejér megye területi lista 2008.09.15. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2008.09.15. 2010.05.13.
   Európai uniós ügyek albizottsága
Tag 2008.10.01. 2010.05.13.
   Közbeszerzési albizottság
Tag 2008.10.01. 2010.05.13.
A Nabucco földgázvezeték előkészítésének és megvalósításának folyamatát segítő eseti bizottság Tag 2008.09.29. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 2 4

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 6 1  




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Fejér Megye Közgyűlés megyei közgyűlés tag 2006  
Sárbogárd Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 2000

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német középfokú C