Parlament képe
Készült: 2019.02.16.19:38:22 Dinamikus lap

Dr. Sándor Klára

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 SZDSZ 2006.05.16. 2010.05.13.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 SZDSZ frakcióvez. h. 2007.05.14. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Csongrád megye 2.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Oktatási és tudományos bizottság Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.
   Iskolai esélyegyenlőségi és integrációs albizottság
Alelnök 2007.03.20. 2010.05.13.
Kutatási és innovációs eseti bizottság Tag 2007.06.25. 2008.10.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 33 90

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 70    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
turkológus József Attila Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1989
magyar szakos középiskolai tanár József Attila Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1989

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A tudomány(ok) doktora 1996

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német középfokú C
török felsőfokú C

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási