Parlament képe
Készült: 2019.03.26.12:20:24 Dinamikus lap

Szabados Ákos

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2009.04.06.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2007.03.05. 2007.03.06.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Budapest területi lista 2006.05.16. 2009.04.06.
2002-2006   Budapest területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.06.19. 2009.04.06.
   Ifjúsági albizottság
Tag 2007.03.05. 2009.04.06.
Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság Tag 2006.05.30. 2006.06.19.
2002-2006 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2003.06.16.
Szociális és családügyi bizottság Tag 2003.06.23. 2006.05.15.
Számvevőszéki bizottság Tag 2003.03.24. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 3 35
2002-2006 5 40

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 5    
2002-2006 13    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros XX. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  
Budapest Főváros XX. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006
Budapest Főváros XX. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
általános iskolai tanító Budapesti Tanítóképző Főiskola   1981
általános iskolai tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Általános Iskolai Tanárképző Főiskolai Kar 1985
szociológus Eötvös Loránd Tudományegyetem Szociológiai és Szociálpol-i Int. és Továbbkép. K 1997