Parlament képe
Készült: 2018.11.17.10:54:03 Dinamikus lap

Szalai Annamária

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2004.03.30.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
Médiatanács elnöke 2010.10.12. 2013.04.12.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság elnöke 2010.10.12. 2013.04.12.
ORTT tagja 2008.03.31. 2010.10.11.
ORTT tagja 2004.03.29. 2008.03.29.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Zala megye területi lista 2002.05.15. 2004.03.30.
1998-2002   Zala megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Kulturális és sajtó bizottság Tag 2002.05.15. 2004.03.30.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.06.13. 2004.03.30.
   A Kulturális és sajtó bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2002.06.13. 2004.03.30.
Informatikai és távközlési bizottság Tag 2002.05.15. 2002.12.03.
Társadalmi szervezetek bizottsága Alelnök 2002.12.03. 2004.03.30.
1998-2002 Külügyi bizottság Tag 1998.06.25. 1999.06.15.
Kulturális és sajtó bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Elnök 1998.07.08. 2002.05.14.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 1999.07.01. 2001.10.16.
Informatikai és távközlési bizottság Tag 2001.01.01. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 70 263
1998-2002 6 62

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 6    
2002-2006 55    
1998-2002 47    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Eötvös Loránd Tudományegyetem    
főiskolai diploma      
főiskolai diploma Pénzügyi és Számviteli Főiskola    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német középfokú