Parlament képe
Készült: 2018.08.14.11:29:14 Dinamikus lap

Dr. Szakács Imre

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Tisztségek
Tisztség tól ig
ifjúsági és sport minisztériumi politikai államtitkár 1999.01.01. 2002.05.26.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.11. Győr-Moson-Sopron megye 2.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Győr-Moson-Sopron megye 2.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Győr-Moson-Sopron megye 2.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Győr-Moson-Sopron megye 2.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   Az országgyűlési képviselők javadalmazásáról szóló új szabályozás előkészítésére létrehozott albizottság
Alelnök 2011.10.18. 2011.11.14.
Alkotmány-előkészítő eseti bizottság Tag 2010.07.05. 2011.03.07.
Az Alkotmánybíróság elnökét és tagjait jelölő eseti bizottság Tag 2010.07.14. 2014.05.05.
2006-2010 Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Alkotmány- és igazságügyi bizottság Tag 2002.05.27. 2006.05.15.
Ifjúsági és sportbizottság Tag 2002.05.27. 2003.06.23.
1998-2002 Alkotmány- és igazságügyi bizottság Alelnök 1998.06.25. 1998.12.28.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 9 18
2006-2010 25 60
2002-2006 43 80
1998-2002 1 1

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 80    
2006-2010 19    
2002-2006 39    
1998-2002 58 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Győr-Sopron-Moson Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés elnök 2010  
Győr-Sopron-Moson Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés elnök 2006 2010
Győr-Sopron-Moson Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés elnök 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar  

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási