Parlament képe
Készült: 2018.12.12.14:25:21 Dinamikus lap

Szabó István

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Informatikai és távközlési bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.06.19. 2004.09.07.
   Európai integrációs albizottság
Elnök 2004.09.07. 2006.05.15.
Európai ügyek bizottsága Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
Informatikai és távközlési bizottság Tag 2001.01.01. 2002.05.14.
   Európai integrációs albizottság
Elnök 2001.03.01. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 69 74
1998-2002   99

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 60 1  
1998-2002 24    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem    
főiskolai diploma Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola