Parlament képe
Készült: 2018.10.19.02:55:01 Dinamikus lap

Schmidt Ferenc

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.09. Fejér megye 5.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Fejér megye 5.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Fejér megye 5.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság Tag 2007.09.17. 2010.05.13.
Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2007.09.17.
2002-2006 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002
   A Magyar-Horvát Parlamentközi Vegyes Bizottság magyar albizottsága
Tag 1998.11.24. 2002.05.14.
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 7 8
2002-2006 2 17
1998-2002 1 2

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 13    
2002-2006 11    
1998-2002 6 1  




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Fejér Megye Önkormányzata megyei közgyűlés tag 2002 2006
Mór Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
üzemgazdász Pénzügyi és Számviteli Főiskola   1970
okleveles könyvvizsgáló Pénzügyminisztérium Számviteli Képesítő Bizottság   1979

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német tárgyalási