Parlament képe
Készült: 2014.10.24.09:46:05 Dinamikus lap

Román István

Nincs fénykép



Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 8 49

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 48    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés alelnök 2009 2010
Ibrány Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2006 2010
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2006 2009
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2002 2006
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés tag 2001 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
matematika-földrajz szakos tanár Bessenyei György Tanárképző Főiskola   1999
abszolutórium Miskolci Egyetem Gazdaságtudomány Kar 2006

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

A képviselő személyes honlapjának címe: www.romanistvan.hu