Parlament képe
Készült: 2014.11.21.11:10:14 Dinamikus lap

Rónaszékiné Keresztes Monika

Nincs fénykép



Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Budapest 9.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   Népesedéspolitikai albizottság
Elnök 2010.06.28. 2014.05.05.
   Lakhatási albizottság
Tag 2010.06.28. 2013.04.08.
Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság Tag 2013.02.18. 2014.05.05.
   A nők esélyegyenlőségével foglalkozó albizottság
Tag 2013.04.08. 2014.05.05.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 11 30

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 74    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzat helyi önkormányzat alpolgármester 2010  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
okleveles zeneiskolai hegedűtanár Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Zenetanári Szak 1983