Parlament képe
Készült: 2019.01.16.10:10:11 Dinamikus lap

Rónavölgyi Endréné

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Borsod-Abaúj-Zemplén megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2009.04.27. 2010.05.13.
Oktatási és tudományos bizottság Tag 2006.05.30. 2009.04.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 11 170

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 9    




Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Szerencs Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  
Szerencs Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
általános iskolai tanár Sárospataki Comenius Tanítóképző Főiskola   1977
közoktatásvezető Budapesti Műszaki Egyetem Természet és Gazdaság és Társadalomtudományi Kar 1999