Parlament képe
Készült: 2014.07.30.15:07:46 Dinamikus lap

Rácz Róbert

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06. 2014.07.23.
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.

Tisztségek
Tisztség tól ig
kormányhivatalt vezető kormánymegbízott 2011.01.01. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Országos lista 2014.05.06. 2014.07.23.
2010-2014 2010.04.25. Hajdú-Bihar megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Hajdú-Bihar megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Hajdú-Bihar megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Költségvetési bizottság Tag 2014.05.06. 2014.07.23.
2010-2014 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2010.05.14. 2011.02.14.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 2010.06.14. 2011.02.21.
2006-2010 Külügyi és határon túli magyarok bizottsága Tag 2006.05.30. 2007.10.01.
   Transzatlanti albizottság
Tag 2006.10.10. 2007.11.05.
2002-2006 Gazdasági bizottság Tag 2004.08.27. 2006.05.15.
Európai ügyek bizottsága Tag 2002.05.15. 2004.08.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 5 6
2006-2010 9 9
2002-2006 6 76

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 8    
2006-2010 7    
2002-2006 4    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2014. június 747 878



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés elnök 2010  
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés elnök 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
angol-történelem szakos tanár Kossuth Lajos Tudományegyetem   1993

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ