Parlament képe
Készült: 2014.07.14.13:12:03 Dinamikus lap

Rogán Antal

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2014- Fidesz 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2014- Fidesz frakcióvezető 2014.05.06.  
2010-2014 Fidesz frakcióvezető 2012.06.02. 2014.05.05.
Fidesz frakcióvez. h. 2010.05.14. 2012.06.01.
2006-2010 Fidesz frakcióvez. h. 2006.05.16. 2007.06.18.
2002-2006 Fidesz frakcióvez. h. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz frakcióvez. h. 1999.03.03. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2014- 2014.04.06. Budapest 1.vk. 2014.05.06.  
2010-2014 2010.04.11. Budapest 7.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Budapest területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2014- Gazdasági bizottság Elnök 2014.05.06.  
2010-2014 Gazdasági és informatikai bizottság Elnök 2010.05.14. 2014.05.05.
   Energetikai albizottság
Elnök 2010.07.12. 2012.02.20.
   A magyar aluminiumvertikum 1994 és 1998 közötti privatizációját vizsgáló albizottság
Elnök 2010.12.21. 2014.05.05.
   Energetikai albizottság
Tag 2012.02.20. 2014.05.05.
2006-2010 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2006.05.30. 2007.03.12.
   Informatikai és távközlési albizottság
Tag 2006.06.28. 2007.03.12.
2002-2006 Informatikai és távközlési bizottság Elnök 2002.05.15. 2006.05.15.
   Az Informatikai és távközlési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2002.06.19. 2006.05.15.
Számvevőszéki bizottság Tag 2004.08.27. 2006.05.15.
1998-2002 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1998.06.25. 1998.09.29.
Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1998.11.24. 2001.01.01.
Kulturális és sajtó bizottság Tag 1998.09.29. 1998.11.24.
Társadalmi szervezetek bizottsága Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Gyermek- és ifjúsági szervezeteket, illetve gyermek- és ifjúságvédelmi feladatokat, érdekképviseletet ellátó szervezeteket támogató albizottság
Elnök 1999.02.11. 2002.05.14.
Informatikai és távközlési bizottság Elnök 2001.01.01. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2014- 2 2
2010-2014 62 237
2006-2010 18 62
2002-2006 91 224
1998-2002 7 167

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014- 8    
2010-2014 227    
2006-2010 5    
2002-2006 91 2  
1998-2002 43    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Képviselői javadalom (Ft)
Időszak Bruttó tiszteletdíj
2014. június 1 296 321



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros V. kerület Belváros-Lipótváros Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010  
Budapest Főváros V. kerület Belváros-Lipótváros Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Budapest Főváros V. kerület Belváros-Lipótváros Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
közgazdász Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem   1995

Elektronikus levélcím
antal.rogan@parlament.hu


Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német középfokú C

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ


A képviselő személyes honlapjának címe: www.facebook.com/roganantal