Parlament képe
Készült: 2017.05.29.05:55:46 Dinamikus lap

Pokorni Zoltán

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 Fidesz 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2010-2014 Fidesz frakcióvez. h. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz frakcióvez. h. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz frakcióvez. h. 2002.07.15. 2006.05.15.
Fidesz frakcióvezető 2002.05.15. 2002.07.14.
1998-2002 Fidesz frakcióvez. h. 2001.09.03. 2002.05.14.
1994-98 Fidesz frakcióvezető 1997.09.08. 1998.06.17.

Tisztségek
Tisztség tól ig
oktatási miniszter 1998.07.08. 2001.07.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.11. Budapest 18.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Budapest 18.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest 18.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Budapest 18.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Oktatási, tudományos és kutatási bizottság Elnök 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Oktatási és tudományos bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Oktatási és tudományos bizottság Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.
1994-98 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1994.12.22. 1995.11.30.
Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1995.12.01. 1997.11.03.
Oktatási, tudományos, ifjúsági és sport bizottság Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.
A kábítószer-fogyasztás visszaszorítása érdekében létrehozott eseti bizottság Tag 1997.02.04. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 10 149
2006-2010 12 100
2002-2006 46 415

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 17    
2006-2010 21    
2002-2006 56 1  
1998-2002 73 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés tag 2010  
Budapesti Hegyvidéki XII. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010  
Budapest Főváros Önkormányzata fővárosi közgyűlés tag 2006 2010
Budapesti Hegyvidéki XII. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
történelem-magyar nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar 1987

A képviselő személyes honlapjának címe: www.pokorni.hu