Parlament képe
Készült: 2019.02.23.00:47:08 Dinamikus lap

Dr. Pap János

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.
1990-94 Fidesz 1990.05.02. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Győr-Moson-Sopron megye 4.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Győr-Moson-Sopron megye 4.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1990-94   Győr-Moson-Sopron megye területi lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Környezetvédelmi bizottság Elnök 2002.05.15. 2002.05.27.
Környezetvédelmi bizottság Tag 2002.05.28. 2003.06.23.
Környezetvédelmi bizottság Alelnök 2003.06.23. 2006.05.15.
   Tudomány- és technológiapolitikai vegyes albizottság
Tag 2002.12.12. 2005.06.24.
1998-2002 Mezőgazdasági bizottság Tag 2000.02.08. 2002.05.14.
Környezetvédelmi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Tényfeltáró albizottság (a Hágai Bíróság ítéletének meghozatala után a szlovák-magyar tárgyalások körülményei és eredményei)
Tag 1998.09.16. 1999.12.08.
1990-94 Környezetvédelmi bizottság Tag 1990.05.03. 1994.06.27.
A Dunai Vízlépcső-rendszer kérdéseivel foglalkozó ideiglenes bizottság Tag 1993.03.16. 1994.06.27.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 1347 1045
1998-2002 7 370

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 370 2  
1998-2002 151    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Agrártudományi Egyetem, Keszthely    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási