Parlament képe
Készült: 2018.12.15.04:46:50 Dinamikus lap

Pettkó András

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MDF 2006.05.16. 2009.03.19.
független 2009.03.20. 2010.05.13.
2002-2006 MDF 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MDF frakcióvez. h. 2006.11.27. 2009.03.19.
2002-2006 MDF frakcióvez. h. 2004.11.22. 2006.05.15.
MDF frakcióvez. h. 2004.04.26. 2004.11.08.
MDF frakcióvez. h. 2003.12.09. 2003.12.09.
MDF frakcióvez. h. 2003.12.01. 2003.12.01.
MDF frakcióvez. h. 2003.11.17. 2003.11.17.
MDF frakcióvez. h. 2003.05.06. 2003.05.06.
MDF frakcióvez. h. 2003.02.25. 2003.02.25.

Tisztségek
Tisztség tól ig
jegyző 2006.05.16. 2009.03.19.
jegyző 2004.11.15. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Országos lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2009.03.19.
Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság Tag 2009.03.23. 2010.05.13.
   "A nők és férfiak társadalmi esélyegyenlősége" albizottság
Alelnök 2007.02.27. 2009.03.19.
   Az Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2007.02.27. 2009.03.19.
Kábítószerügyi eseti bizottság Alelnök 2007.03.07. 2009.03.19.
Kábítószerügyi eseti bizottság Tag 2009.05.11. 2010.05.13.
e-Befogadásügyi eseti bizottság Alelnök 2008.10.17. 2009.03.19.
e-Befogadásügyi eseti bizottság Tag 2009.05.14. 2010.05.13.
2002-2006 Informatikai és távközlési bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Az Informatikai és távközlési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.06.19. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.06.19. 2006.05.15.
   Tudomány- és technológiapolitikai vegyes albizottság
Tag 2002.12.12. 2005.04.27.
A "Nemzeti stratégia a kábítószer-probléma visszaszorítására" című dokumentumban foglaltaknak az Európai Unió készülő Drogstratégiájával való összehangolását előkészítő eseti bizottság Tag 2005.04.18. 2006.05.15.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2004.12.20. 2005.09.19.
   Rehabilitációs albizottság
Tag 2005.02.07. 2005.05.02.
   A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2005.02.07. 2005.05.02.
Társadalmi szervezetek bizottsága Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   A Társadalmi szervezetek bizottsága hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.06.27. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 158 187
2002-2006 150 325

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 650 32  
2002-2006 517 29  




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: középfok
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
disznövénykertész